Upravit stránku

Novinky

Zlatá přilba 2018

Zlatá přilba 2018
Vítěz letošního jubilejního sedmdesátého ročníku plochodrážního závodu o Zlatou přilbu si letos nasadí na hlavu repliku první trofeje z roku 1929. Je stejná jako ji udělali zakladatelé závodu, celá ze stříbra a pozlacená. Jedinou změnou tak je, že na letošní přilbě vyryto Česká republika na rozdíl od první, kde je Československo. Hmotnost letošní přilby je 1938 gramů, oproti minulým přilbám asi o 400 gramů těží z důvodu vyšší váhy ozdobné lišty. Letos je trofej vystavená již od 17.září ve výloze klenotnictví rodiny Pavla Lejhance v Pardubicích na třídě Míru, odkud bude v neděli 30. září v 11 hodin slavnostně převezena na plochodrážní stadion do Svítkova, kde bude odstartován 70. ročník závodu.

Morellato

Morellato - neotřelý design a úžasné zpracování

Hravé, módní a velmi jemně propracované - takové jsou hodinky a šperky Morellato. Mimo to, že vynikají svým neotřelým designem, jsou také velice kvalitní a proto oblíbené po celém světě. Jejich tváří se stalo již mnoho známých osobností jako například Ben Affleck, Irina Shayk nebo Michelle Hunziker.

Kořeny této designové značky sahají až do roku 1930, kdy společnost založil   Giulio Morellato v Itálii ve městě Bologna. Dnes značka nabízí širokou nabídku šperků z chirurgické oceli a stříbra pro muže i ženy a také úchvatné hodinky. Svou poslední luxusní řadou, která nese název “šperky pro život”, Morellato oslovilo a zaujalo snad každého, kdo má dobrý vkus a rád se elegantně a vkusně vyjímá z řady každý den.

Prohlédněte si nabídku krásných hodinek, náušnic, náhrdelníků, prstenů, náramků či náramků DROPS z letošní kolekce a přidejte se mezi ty, kteří nosí luxusní značku Morellato.

Longines Heritage 1935

Longines Heritage 1935 je remakem hodinek vytvořených v roce 1935 původně pro aviatiky z českých Air Force. Hodinky si pro jejich spolehlivost, masivní a stabilní vzhled však záhy oblíbila i celá široká veřejnost. Soudobá reklamní media popisovala tyto modely jako nejdokonalejší vynálezy moderní technologie vhodné nejen pro piloty, ale pro všechny, kdo jsou nadšenými sportovci. V roce 1935 tyto hodinky představovaly vrchol technické dokonalosti

Prsten s brilianty a smaragdem

Bílé zlato 585/000
75.900,-

Longines La Grande Classique

Hodinky Longines z řady La Grande Classique ztělesňují estetickou tradici značky známou po celém světě pro své logo okřídlených přesýpacích hodin. Štíhlý profil navrženého pouzdra dodává této kolekci nadčasovou krásu.

Tissot T-Race Moto GP Nicky Hayden

Pánské hodinky Tissot T-Race z limitované edice hodinek MOTO GP.

Balmain

ELEGANCE A VYTŘÍBENÝ VKUS

Společnost Balmain sídlí v Saint-Imier ve švýcarském pohoří Jura a v roce 1997 oslavila své 10. narozeniny světově proslulou módní Balmain kolekcí známou pod jménem « Elysées ».

Brož

Bílé zlato 585/000
 

 

Hodinky, které komunikují se smartphonem

Casio EQB-500. Pomocí technologie Bluetooth® 4.0 a bezplatné aplikace „CASIO WATCH+“ komunikují hodinky EDIFICE EQB-500 se smartphonem, díky tomu lze pohodlně nastavovat světový čas, alarm a další funkce.